Mulumulu Damla Sulama Ekipmanları Hakkında

HakkımızdaŞirketimiz; 1994 yılında bir aile şirketi olarak kurulmuştur. Bu gün 15.000m2 alan üzerine kurulu firmamız 5.000m2 kapalı alan ve 1.500m2 idari bina ile Antalya'nin serik ilçesine bağlı Yukarıkocayatak mevkinde imalat yapmaktadır. Kurucularımız tarımsal üretim sektöründe aktif olarak faaliyet göstermeleri onların sektöre dair eksiklikleri ve ihtiyaçları en sağlıklı şekilde tespit etmelerini sağlamıştır.

Şirketimiz; sektör ihtiyaçlarını karşılamada göstermiş olduğu isabetli ve çözüme yönelik üretimlerle kısa sürede ve sağlam temeller üzerinde büyümüştür. Bu hızlı büyüme kendimize ve ürünlerimize olan güvenimizle birleşerek bizleri daha ileri hedeflere yönlendirmiştir.

Bugün; Mulumulu markası gerek çeşitliliği gerekse patentli ürünleriyle sektöründe "Kalite , Hizmet , Güven " kelimeleri ile eş anlamlı olarak anılmakta ve ürünlerimiz kullanılmaktadır.

Ürünlerimizde kullandığımız birinci kalite malzeme ve üretimde göstermiş olduğumuz titiz işçilik Mulumulu marksına olan güvenin haklı sebebidir. Satışını yaptığımız ürünlerin %85 Kendi imalatımızdır. 280'nin üzerinde ürün çeşidi ile sektöründe en geniş ürün yelpazesine sahip firmadır.

Mulumulu şirket politikası olarak rekabetçi olmayı değil , rekabet yaratmayı hedeflemektedir, bu hedef doğrultusunda şirketimiz her zaman üreticinin nabzını tutmakta, sektör el ihtiyaçları ve tavsiyeleri birinci ağızdan takip etmek için ülkemizin en ücra köylerine kadar giderek çiftçimizi damla sulama sistemleri ve bunların faydaları getirileri konularında bilgilendirmektedir.

Gelecek yıllara ülke tarımını modernize etmek yeni ürün geliştirme çalışmaları ile Mulumulu Damla sulama Ekipmanları Türk çiftçisine, Türk tarımına hizmet etmeye devam edecektir. 2010 yılında patentli ürünlerimize bir yenisini daha ekledik. Dünya pazarında Mulumulu Türkiye'yi tanıtmaya ve bayrağını gururla dünya ülkelerinde bayilikler vererek dalgalandırmaya devam edecektir.